Мої історії

Корпоративна команда волонтерів ГКФ діє за підтримки Виходцева Геннадія

Волонтери вкотре рятують країну. В найтемніші  часи становлення незалежності своєї держави українці об’єднуються, щоби спільними зусиллями знайти вихід з кризової ситуації. Свіжий приклад  –  добровільна допомога компанії Фокстрот, надана  некомерційним медичним закладам у рамках боротьби з розповсюдженням пандемії коронавірусу у 2020 році. Торгова мережа Фокстрот. Техніка для дому  – це  бренд, що розвиває Група компаній Фокстрот. Керівник ГКФ –  Виходцев Геннадій  законтрактував 2 пересувних комплекси для реанімації та анестезії  –  апарати ШВЛ (апарат штучного дихання).

бізнесмен Виходцев Геннадій
Бізнесмен та генеральний директор ГКФ Виходцев Геннадій Анатолійович

У часи тотального карантину  компанії, які апріорі відповідально ставляться до України та розуміють свою роль у її збереженні та розвитку, розпочали власну допомогу  –   купують та передають цінне обладнання у лікарні та госпіталі. Уточнення: найбільшою популярністю користується апарат штучної вентиляції легень, він же апарат ШВЛ, адже коронавірус ускладнює дихальну систему людини й вивести її з кризи має саме апарат ШВЛ. 

Але, враховуючи те, що за цими апаратами зараз “полює” весь світ, треба докласти неймовірних зусиль, щоби знайти тих, хто готовий їх продати. В таких умовах домовленість Фокстрота з постачальниками та внесення передоплати за 2 одиниці обладнання для реанімації та анестезії  – вагомий результат у боротьбі за здоров’я українців.

 –  Це наш вклад у протидію розповсюдженню вірусу COVID-19,  –  прокоментував контрактування реанімаційного обладнання Виходцев Геннадій Анатолійович, співзасновник Групи компаній Фокстрот.  –  З 2014 року компанія та бренди, які вона розвиває, підтримує захисників країни. У компанії існує волонтерський рух “Хочу допомогти”, який займається адресним забезпеченням та підтримкою наших воїнів. 

Одночасно з контрактуванням цінної (скоріше, безцінної) апаратури Gennady Vykhodtsev (Геннадий Выходцев) став ініціатором закупівлі противірусних ліків для районної лікарні Іванково ( Київська область). Це мала батьківщина Виходцева, звідси коренями родинне дерево бізнесмена, тут логічною є підтримка місцевої громади тим, що у часи пандемії на вагу золота: ліки, медичні препарати, фізрозчини, необхідні для лікування COVID-19 по існуючим медичним протоколам.

Благодійність, спрямовану на забезпечення потреб некомерційних медичних закладів, підтримав багаторічний партнер  Виходцева та співзасновник ГКФ  –  Валерій Маковецький. 

 –  За 25 років існування Фокстроту бренд витримав декілька криз. Кожна з них  –  це іспит на людяність, відповідальність та вміння перелаштовувати  бізнес-процеси,  –  вважає Валерій Маковецький.  –  Тому  ми  переживемо й цю ситуацію, розглядаючи її, як новий виклик та можливість для розвитку. 

Допомога некомерційним медичним закладам з противірусними ліками та апаратами для анестезії та реанімації,  –  це лише один з епізодів допомоги, яку здійснює єдина волонтерська команда Групи компаній Фокстрот та брендів, що вона розвиває.

Волонтерський рух  у Фокстроті та підтримка Виходцева

Геннадій Виходцев вітає фіналістів рейтингу активістів Зеленого офісу
Геннадій Виходцев вітає фіналістів рейтингу активістів Зеленого офісу-2019
Бізнесмен Геннадій Виходцев вітає та нагороджує фіналістів проекту
Бізнесмен Геннадій Виходцев вітає та нагороджує фіналістів проекту “Тут працюють далЕКОглядні”- 2019

У період з 2014 року по 2019 рік волонтери ГКФ та брендів, що вона розвиває, зібрали 642 088 гривень, які були спрямовані на допомогу підшефним цього руху. Волонтери згуртувалися у рух “Хочу допомогти!” восени 2014 року. Ця дія отримала повне схвалення та підтримку  з боку засновників ГКФ  –  бізнесменів Gennady Vykhodtsev та Valery Makovetsky. Детальний звіт у цифрах по рокам можна знайти на відповідній сторінці офіційного сайту компанії https://foxtrotgroup.com.ua/uk/csr/charity.html.

Корпоративні волонтери разом з Геннадієм Виходцевим відвідують військовий шпиталь
Корпоративні волонтери разом з Геннадієм Виходцевим відвідують військовий шпиталь

Але першою спробою гуртування волонтерів став еколого-благодійний рух «Зелений офіс, що розвивається у компанії з 2009 року. Показово те, що бізнесмен Виходцев став одним з перших корпоративних волонтерів ГКФ у реалізації цієї ініціативи зі збереження та економії природних ресурсів у межах конкретної компанії. За 11 років існування Зеленого офісу зібрана статистика, яка підтверджує доцільність зусиль корпоративних волонтерів. Подробиці на сторінці офіційного сайту компанії https://foxtrotgroup.com.ua/uk/csr/green-office.html, присвяченій діяльності Зеленого офісу.

35-ий, черговий збір використаного паперу у рамках проекту Зелений офіс в ГК Фокстрот
35-ий, черговий збір використаного паперу у рамках проекту Зелений офіс в ГК Фокстрот
зелений офіс
“Зелений офіс”

Важливо! Гроші, які заробив “Зелений офіс” в процесі збору та передачі паперу на переробку, волонтери спрямовують на інші добрі справи та благодійницькі ініціативи. Які? Співробітники допомагають своїм колегам боротися із недугою, на яку потрібні великі кошти, відгукуються на прохання лікарень допомогти із технікою для побуту хворих, підтримують підшефних ветеранів війни на сході України.

Чергова висадка зелених рослин з ініціативи Зеленого офісу
Чергова висадка зелених рослин з ініціативи Зеленого офісу

Адресат доброчинності завжди вирішується колегіально  –  активом корпоративних волонтерів через он-лайн голосування. 

Волонтерський рух у Групі компаній Фокстрот має вагому підтримку з боку керівників  та співзасновників бізнесу   –  Виходцева та Маковецького. Адже кожен з них розуміє наскілько важливо мати робочий колектив, об’єднаний спільними цінностями.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *